Rekolekcje Wielkopostne

W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, z radością witamy w naszej wspólnocie ojca Dariusza Świdę i życzymy obfitości darów Ducha Świętego na czas głoszenia rekolekcji oraz zapewniamy o naszej modlitwie. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Nauki będą głoszone w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach świętych o godzinie 7.00, 16.30 i 18.00, ze względu na stan epidemii wyznaczyliśmy dodatkową Mszę święta o 16.30, na którą serdecznie zapraszamy, można składać intencje mszalne na tę Eucharystię. Nauka stanowa dla kobiet w poniedziałek o godz. 19.00, a dla mężczyzn we wtorek o godz. 19.00.

   

    W tym samym czasie będziemy przeżywać rekolekcje szkole dla Zespołu Szkół w Lubawie. Na te rekolekcje zapraszamy uczniów szkoły, którzy mieszkają na terenie naszej parafii, szczególnie uczniów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w rekolekcjach online transmisja na Facebooku naszej parafii, do rekolekcji dla młodzieży transmitowanych w telewizji regionalnej lub uczestnictwa w rekolekcjach parafialnych w parafii swojego zamieszkania.