XV Niedziela Zwykla

11 Lipca 2021 r.
  1. Dzisiejsza kolekta to nasza comiesięczną kolekta remontowo-inwestycyjną.
  2. Dziękujemy za ofiary składane podczas codziennych Eucharystii składanych na rzecz utrzymania naszych kościołów w czasie pandemii. Informujemy, że od poniedziałku, 12 lipca, nie będziemy zbierać ofiar podczas codziennych Eucharystii. Informujemy również, że kolektę będziemy zbierać tradycyjnie w środę – na rzecz naszego Sanktuarium w Lipach oraz w pierwszy piątek miesiąca – na rzecz misji.
  3. Serdecznie zapraszamy na kolejną Msze świętą fatimską we wtorek 13 lipca na godzinę 19.30. Zachęcamy, by intencje Mszalne składać w poniedziałek i we wtorek w biurze parafialnym. Jeżeli pogoda na to pozwoli po Mszy świętej procesja ze świecami wokół kościoła.
  4. Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Ziemi Lubawskiej na Jasną Górę serdecznie zapraszają do udziału w „Rekolekcjach w drodze ze Sługą Bożym Kardynałem Stefanem Wyszyńskim” w dniach od 1 do 4 sierpnia 2021 r. Koszt pielgrzymki 50 zł. Spotkanie organizacyjne i zapisy w niedzielę 25 lipca po Mszy świętej o godz. 12.30 w kościele pw. św. Barbary w Złotowie. Informacje u ks. Karola Schmidta pod numerem telefonu: 730 221 248.
  5. W minionym tygodniu na miejsce spoczynku odprowadziliśmy Klarę Jackiewicz. Dobry Jezu….