12 września 2021 r.

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś kolekta remontowo-budowlana. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  2. W poniedziałek zapraszamy na kolejną Mszę święta fatimską w Lipach o godz. 19.30. Po Mszy świętej różaniec z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do składania intencji Mszalnych w biurze parafialnym.
  3. Wojewódzka Komenda Policji w Olsztynie przypomina, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w czasie nabożeństw i Mszy świętej.
  4. W piątek zapraszamy na kolejny koncert w ramach VII Festiwalu Muzycznego Lubawa 2021 na godz. 16.00 na dziedziniec Zamku, gwiazdą wieczoru będzie Stanisław Sojka.
  5. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii zapraszamy na katechezę w środę 29.09 po wieczornej Mszy świętej, zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii z nieszporami.
  6. Pragniemy poinformować, że 14 września, wtorek, organizowany jest grupowy wyjazd autokarowy do Chełmna na uroczystość zakończenia procesu beatyfikacyjnego Siostry Magdaleny Mortęskiej. Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy firmie Szynaka Meble. Zapisy pod numerem 607 445 390 do dnia 13 września do godz. 12.00.
  7. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: Jadwigę Kołecką. Zmarł Edmund Wyżlic, ostatnio zamieszkały Czapielsk, jego pogrzeb w środę o godz. 9.30, żłożenia ciała na cmentarzu parafialnym. Dobry Jezu…